Metaliczne lakiery do paznokci bez formaldehydu i toluenu NCLA. Najmodniejsze kolory. Trwałe i nietoksyczne. Łatwe do nakładania. W zestawach i pojedynczo. Odpowiednie dla wegan. Prosto z Los Angeles.

NCLA Lakier do paznokci - Prima Ballerina NCLA Lakier do paznokci - Prima Ballerina NCLA Lakier do paznokci - Prima Ballerina

Holograficzny brokat - propozycja jak najbardziej odpowiednia dla każdej primabaleriny. Pięknie błyszczy mieszanką złota i różu.

szt.
Cena: 58,95 zł
NCLA Lakier do paznokci - Bullion in a Bottle NCLA Lakier do paznokci - Bullion in a Bottle NCLA Lakier do paznokci - Bullion in a Bottle

Czy jest coś lepszego niż piękny, przyciągający wzrok lakier mieniący się i błyszczące złotem, z pięknymi brokatowymi drobinkami?

szt.
Cena: 58,95 zł
NCLA Lakier do paznokci - Cosmic Candy NCLA Lakier do paznokci - Cosmic Candy NCLA Lakier do paznokci - Cosmic Candy

Odrobina magii w buteleczce :-) Metalizujący, duochromatyczny lakier - zapewnia doskonałe krycie oraz kosmiczny odcień Twoich paznokci, który zmienia głębię i nasycenie.

szt.
Cena: 66,95 zł
NCLA Lakier do paznokci - Rock Solid NCLA Lakier do paznokci - Rock Solid NCLA Lakier do paznokci - Rock Solid
Najwspanialszych gwiazda we wszechświecie mody! Popielaty kremowy cień, rozświetlony drobinkami metalicznego srebra. Zawsze pięknie błyszczy a światła reflektorów padają wyłącznie na Ciebie!
szt.
Cena: 58,95 zł
NCLA Lakier do paznokci - Unicorn City NCLA Lakier do paznokci - Unicorn City NCLA Lakier do paznokci - Unicorn City

Odrobina magii w butelce! Metalizujący, szmaragdowy duochromatyczny lakier, który zmienia głębię i nasycenie w zależności od padającego światła.

szt.
Cena: 66,95 zł
NCLA Lakier do paznokci - Bel Air Trophy Wife NCLA Lakier do paznokci - Bel Air Trophy Wife

Piękne metaliczne złoto z domieszką brązu. Luksusowe. Kobiece. Niepowtarzalne - takie jak Ty. Bez dwóch zdań, życie jest piękne!

szt.
Cena: 58,95 zł
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl