Najmodniejsze niebieskie lakiery do paznokci bez formaldehydu i toluenu NCLA. Trwałe i nietoksyczne. Prosto z Los Angeles

NCLA Lakier do paznokci - Aquarius - Wodnik (20.01.-18.02.) NCLA Lakier do paznokci - Aquarius - Wodnik (20.01.-18.02.) NCLA Lakier do paznokci - Aquarius - Wodnik (20.01.-18.02.)

Wodnik jest kolorową osobowością zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz! Nie boi się odkrywać najjaśniejszych i najbardziej zdecydowanych kolorów w swojej szafie.

szt.
Cena: 66,95 zł
NCLA Lakier do paznokci - Forgot My Gym Uniform NCLA Lakier do paznokci - Forgot My Gym Uniform

Elektryzujący - kremowy, niebieski odcień, który zapewnia idealne krycie w dwóch warstwach. Odważny, zdecydowany, dla indywidualistek.

szt.
Cena: 58,95 zł
NCLA Lakier do paznokci - Libra - Waga (23.09.-22.10.) NCLA Lakier do paznokci - Libra - Waga (23.09.-22.10.) NCLA Lakier do paznokci - Libra - Waga (23.09.-22.10.)
Wagi są mistrzyniami łączenia klasyki z bieżącymi trendami. Ten kremowy, niebieski odcień to zabawny sposób na połączenie pasteli i byciem w wersji super szyk!
 
szt.
Cena: 66,95 zł
NCLA Lakier do paznokci - Virgo - Panna (23.08.-22.09.) NCLA Lakier do paznokci - Virgo - Panna (23.08.-22.09.) NCLA Lakier do paznokci - Virgo - Panna (23.08.-22.09.)

Panna to osobowość znacznie bardziej skomplikowana niż może się wydawać po pierwszym spotkaniu - podobnie jak ten odcień.

 

szt.
Cena: 66,95 zł
Lakier do paznokci NCLA - Volga Lakier do paznokci NCLA - Volga

Głęboki, niebiesko-zielonego nietoksyczny lakier holograficzny - wyróżnia się głębokością barwy i nasyceniem przypominają las okryty ciemnością nocy.

szt.
Cena: 66,95 zł
  • nowość
NCLA Zestaw So Gelly! Venice Beach Vixen NCLA Zestaw So Gelly! Venice Beach Vixen NCLA Zestaw So Gelly! Venice Beach Vixen

Absolutny must have! Idealne połączenie wolnego od 5 toksyn, bezpiecznego lakieru do paznokci Venice Beach Vixen z utrwalaczem Gelous?

szt.
Cena: 88,95 zł
NCLA zestaw lakierów do paznokci Grab&Go - Land of the Free and Gorgeous NCLA zestaw lakierów do paznokci Grab&Go - Land of the Free and Gorgeous

Dwa kobiece i bardzo intensywne kolory - piękna, głęboka czerwień i odważny granat - połączone w zestaw do wykonania szybkiego manicure bez toksyn.

szt.
Cena: 114,95 zł
NCLA zestaw lakierów do paznokci Grab&Go - Overdue for Vacation NCLA zestaw lakierów do paznokci Grab&Go - Overdue for Vacation

Pastelowe i bardzo wakacyjne! Zestaw 2 wegańskich lakierów do paznokci bez toksyn w praktycznym i poręcznym zestawie pozwalającym na wykonanie szybkiego manicure.

szt.
Cena: 114,95 zł
NCLA Lakier do paznokci - Chaka NCLA Lakier do paznokci - Chaka NCLA Lakier do paznokci - Chaka

Lakier do paznokci NCLA - Chaka: efektowny niebieski odcień z kolekcji NCLA Discotheque

szt.
Cena: 58,95 zł
NCLA Lakier do paznokci - Dead-End Gorgeous NCLA Lakier do paznokci - Dead-End Gorgeous NCLA Lakier do paznokci - Dead-End Gorgeous

Nie odwracaj się! Ten intensywny żywy fiolet lakier ozdobiony fioletowym brokatem tworzy opalizujący kolor w ciągu dnia, zmieniając odcień nocą - jest naprawdę wspaniały.

szt.
Cena: 58,95 zł
NCLA Lakier do paznokci - Donna NCLA Lakier do paznokci - Donna NCLA Lakier do paznokci - Donna

Lakier do paznokci NCLA - Donna: piękny, fiołkowy odcień z srebrzystym połyskiem z kolekcji Discotheque

szt.
Cena: 58,95 zł
NCLA Lakier do paznokci - Let's Stay Forever NCLA Lakier do paznokci - Let's Stay Forever NCLA Lakier do paznokci - Let's Stay Forever

Użyj tego lakieru, aby przypomnieć sobie, że w zasięgu Twojego wzroku nie ma chmur na horyzoncie. Tylko jasne, niebieskie niebo na zawsze.

szt.
Cena: 58,95 zł
  • 1
  • |
  • 2
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl