Piękne żółte lakiery do paznokci bez formaldehydu i toluenu NCLA. Trwałe i nietoksyczne. Łatwe do nakładania. W zestawach i pojedynczo. Odpowiednie dla wegan. Prosto z Los Angeles.

NCLA Lakier do paznokci - Banana Almond Blonde NCLA Lakier do paznokci - Banana Almond Blonde NCLA Lakier do paznokci - Banana Almond Blonde

Bardzo słodkie połączenie - banan i morela. Pastelowy odcień, który wygląda równie soczyście jak pyszny, owocowy sok! Orzeźwiający manicure bez toksyn!

szt.
Cena: 58,95 zł
NCLA Lakier do paznokci - Gemini - Bliźnięta (21.05.-20.06.) NCLA Lakier do paznokci - Gemini - Bliźnięta (21.05.-20.06.) NCLA Lakier do paznokci - Gemini - Bliźnięta (21.05.-20.06.)

Bliźnięta mają wrodzoną zdolność dopasowania swojego stylu w zależności od ich nastrojów. Żywy, subtelne pastelowy żółty odcień jest kluczem do połączenia wielu nastrojów.

szt.
Cena: 66,95 zł
NCLA Lakier do paznokci - Tennis Anyone? NCLA Lakier do paznokci - Tennis Anyone? NCLA Lakier do paznokci - Tennis Anyone?
Ten jasnożółty pastelowy odcień jest jak gra w tenisa - set i match: Dla Ciebie! Wyrafinowany i bardzo charakterystyczny. Podkreśla osobowość i wygląda absolutnie wspaniale!
szt.
Cena: 58,95 zł
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl